Wyszukiwarka

Kategorie

Wieloletnie doświadczenie

Z branżą nieruchomości związani jesteśmy od 2006 roku.

Mając za sobą doświadczenie w inwestowaniu w działki i mieszkania, przechodząc wiele razy drogę kupna i sprzedaży, postanowiliśmy stworzyć biuro nieruchomości, skupione na doradztwie, wsparciu i wysokim standardzie obsługi naszych Klientow.

Działamy w sektorze nieruchomości mieszkalnych, oraz komercyjnych, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.   Jesteśmy  nowoczesną  firmą,  którą  wyróżnia  indywidualne    i uczciwe podejście do każdego Klienta. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja Klienta, oraz osiągnięcie wyznaczonego przez Niego celu, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i poszerzamy ofertę.

Doświadczone biuro nieruchomości

Współpraca dopasowana do Twoich potrzeb

Kompleksowe usługi

Zapewniamy możliwość wielopłaszczyznowej współpracy z Klientem, polegającej na analizie rynku nieruchomości, wyborze nieruchomości pod kątem potrzeb Klienta, zakupie, sprzedaży, wynajęciu oraz zarządzaniu. Organizujemy skuteczną promocję nieruchomości na najpopularniejszych portalach internetowych.

Wsparcie inwestorów

Obliczamy rentowność inwestycji i przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży (Home Staging). Wykonujemy profesjonalną sesję zdjeciową, organizujemy spotkania z Kancelarią Notarialną, Doradcą Kredytowym i Ubezpieczeniowym.

Nowoczesny marketing

Przeprowadzamy niekonwencjonalne działania marketingowe zwiększające skuteczność, m.in. Dni Otwarte, Mini Licytacje oraz bierzemy udział w negocjacjach.

Profesjonalni partnerzy

Zespół naszych doświadczonych doradców, wybitni eksperci finansowi, współpracująca z nami Kancelaria Prawno-Notarialna, oraz Polisa Ubezpieczeniowa OC, zapewniają bezpieczenstwo i szybkość przeprowadzanych transakcji. Współpraca z New Place Nieruchomosci to gwarancja uczciwości, rzetelności oraz doświadczenia.