Wyszukiwarka

Kategorie

Co to jest Home Staging?

Home Staging to angielski termin oznaczający profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Celem specjalisty od home stagingu jest sprawić, aby wystawiony na sprzedaż dom lub mieszkanie stały się atrakcyjne dla jak największej liczby potencjalnych klientów, jak najszybciej znalazło nabywcę i uzyskało jak najwyższą cenę.

Przeprowadzimy dla Ciebie Home Staging, polegający na metamorfozie nieruchomości przygotowywanej pod wynajem, czy na sprzedaż. To usługa, która podniesie atrakcyjność Twojej nieruchomości – wydobędzie jej prawdziwy potencjał, poprzez podkreślenie jej atutów i określenie słabych stron, które w wyniku prostych czynności można zniwelować. Usługa ta łączy w sobie elementy prac dekoratorskich, marketingu, sprzedaży i psychologii.

New Place Nieruchomości i Home Staging

Proponujemy bezpłatne spotkanie, w trakcie którego określimy potencjał Twojej nieruchomości, ocenimy zalety i wady, oraz dowiemy się na czym Ci zależy - czy szybka sprzedaż lub wynajem niższym nakładem finansowym, czy podniesienie wartości nieruchomości poprzez nasze działania i uzyskanie wyższej ceny.

W trakcie spotkania porozmawiamy o naszych propozycjach i sugestiach  wyeksponowania wszelkich możliwych atutów, którymi dysponuje dana nieruchomość, a następnie opracujemy dopasowaną do nich prezentację. Kwestie, które dla jednych nie mają żadnego znaczenia, dla innych mogą stanowić duże zalety, tak więc tego rodzaju zabieg pozwala na dotarcie do możliwie największej grupy odbiorców.

Na najbardziej wymagających czekają współpracujący z nami projektanci wnętrz - Absolwenci Wrocławskiej ASP, jak również profesjonalna firma remontowa.

 

PAMIĘTAJ!

Dobre wrażenie robi się raz!

Warto zadbać, aby Klient już od progu dobrze się czuł w Twojej nieruchomości.

Badania pokazują, że klient podejmuje decyzję w ciągu pierwszych 30 sekund!